Tablica rejestracyjna LUB2F44
Województwo lubelskie
Powiat Lublin (powiat)
Pojazd: HONDA SPORTOWE DO 600 CCM

Oceń kierowcę

0
2

Komentarze

LUB 2F44 2020-09-14 08:28:29

Jak pod remizę podjechał na dyskotekę, to starazaki myśleli że im motopome ukradł
Oceń komentarz:
+
1
-
LUB 2F44 2020-09-14 08:27:37

Dzieciak z małym penisem który chce się dowartościować szybkom jazdom
Oceń komentarz:
+
1
-
LUB 2F44 2020-09-14 08:26:50

Nie polecam, byłam jego plecaczkiem w ubiegły piątek, ten jego gruz tak się telepał, ledwo co chodził ale chociaż przyjemnie było (prawie doszłam), nie to co z nim dwie godziny i 3 kustosze później...
Oceń komentarz:
+
1
-
LUB 2F44 2020-09-14 08:25:54

Chłop o 1 w nocy jezdzi tą kosiarką i wyje jak pies na teściowom
Oceń komentarz:
+
1
-
LUB 2F44 2020-09-14 08:23:09

Nie polecam rajdera,tak upalał kapora że chłopaki z Osp Wola starem nie zdołali tego ugasic i remiza spłonęła
Oceń komentarz:
+
1
-
LUB 2F44 2020-09-14 08:22:19

Znalazł się następny dafca, jeżdzo tylko tymi jawkami i udajo że coś potrafią więcej tam huku i dymu niż samej jazdy. Nie to co ja wsk 25lat temu wtedy to po 160 bez kasku się jeździło...
Oceń komentarz:
+
1
-
LUB 2F44 2020-09-14 08:21:03

Nie polecam banana rodzice kupili nsr i wielki rajdowiec sie znalazł jak próbuje na kole jechać to mu iskry z błotnika lecą i mało co mi w opla nie wjechał cymbał.
Oceń komentarz:
+
1
-
LUB 2F44 2020-09-14 08:20:16

Chłop co babcie na tylniej kanapie zapinał nie mam pytań pozdro byku parking obok Lidla
Oceń komentarz:
+
1
-
LUB 2F44 2020-09-14 08:18:58

Jeszcze raz będziesz jeździł moją drogą to nogi z dupy powyrywam i tą honde też Ci w dupe wsadze
Oceń komentarz:
+
1
-
LUB 2F44 2020-09-14 08:17:58

Bardzo dobry kierowca. Kiedy zobaczył głodne dziecko na parkingu to podszedł do tego dziecka, i nagle nakarmił je własną piersią. Oby takich więcej, lwg.
Oceń komentarz:
+
1
-
LUB 2F44 2020-09-14 08:17:21

Wczoraj obok zabki mnie jebnął, nie mam do niego żalu. Ale mogłeś nie zawracać żeby mnie 2 raz jebnac
Oceń komentarz:
+
1
-
LUB 2F44 2020-09-14 08:15:59

Nie pozdrawiam miglanta. Wczoraj pod McDonald strzelił z wydechu swojom hondom nsr i wystraszył dzieci. Łeb wsadź se w ten wydech i strzel
Oceń komentarz:
+
2
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz regulamin

Szukaj

Najgorsi kierowcy w czerwcu

  1. W1 FRANC
  2. WI 812RN
  3. BA6969CO
  4. LZA 81681
  5. C5 KAMIX
  6. BH3482PP
  7. WPN JH29
  8. WOR 86762
  9. SWD 6AT6
  10. WGR 53056

Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »