Bałwan co parkować, nie umie. Przy śmietniku ośle zostawia się miejsce dla ludzi i obsługi. Śmieciarka przez niego nie zabrała odpadów.
Brak słów. Następnym razem spuszczę powietrze z kół.
LUB 1397Jpisolet z dlugom lufom2021-05-03 16:36:43
ten gruz ledwo 180 leci a se nalepke s6 najebal pacan, dodam tylko ze przy 180 swiety piotr anielski orszak zaczyna grac nie chcecie wiedziec co by bylo przy 190
Bałwan co parkować, nie umie. Przy śmietniku ośle zostawia się miejsce dla ludzi i obsługi. Śmieciarka przez niego nie zabrała odpadów.
Brak słów. Następnym razem spuszczę powietrze z kół.