W zabudowanym 150km/h, brak kierunkowskazów, wyprzedza na podwójnej ciągłej, ogólnie niebezpieczny kierowca, taki to wziął prawo jazdy z czipsów pewnie. Nie polecam!
Bardzo prymitywny osobnik, kiedy spotkałem go na pasie obok podczas postoju na czerwonym świetle, zaczął publicznie onanizować się, po zwróceniu mu uwagi pokazał mi środkowy palec a nastepnie odjechał z piskiem opon...
Samochód tatusia i wszystko jasne. Totalny burak. Zero kultury na drodze i jeszcze ta muzyka wiejska... Kierunkowskazy to się chyba parza bucu. O mały włos a przez twoja brawurowa każde skasowalbym moje lambo...
Pozytywny człowiek, polecam z całego serca. Może następnym razem sie uda, koleżka z Audi.