Tablica rejestracyjna KR681VN
Województwo małopolskie
Powiat Kraków (miasto)
Pojazd: FIAT PUNTO, lata produkcji: 1993-2000

Oceń kierowcę

1
14

Komentarze

KR 681VN 2015-08-20 08:37:07

U mnie też jest podobnie. Tylko nie żona drze japę, a Bogdan - najmądrzejszy człowiek świata. Brat mój odważył się stanąć kiedyś zimą na jego miejscówce. To skurwiel wziął łopatę do śniegu i zaczął zasypywać jego samochód. Całym tym śniego-lodem, co na skraju drogi zalega. Masakra! Brat się wkurwił i za policję zadzwonił, bo zwrócenie uwagi nie pomogło - w końcu kara musi być za zaparkowanie na jego miejscu. Dostał mandat i od tamtej pory prowadzi wojnę z moim bratem. Ja już tam nie mieszkam, ale jak przyjeżdżam w odwiedziny, to zawsze staję na TYM miejscu, żeby pederastę wkurzyć. Popieram Cię w walce, ze wszystkich sił! Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oceń komentarz:
4
+
-
KR 681VN 2015-08-18 22:59:51

Dobrze byłoby przeganiać tego kierowcę zewsząd, gdzie tylko zaparkuje na czyimś zwyczajowym miejscu. Nie odpuścić też żadnego parkowania i zawiadomić policję lub straż miejską, gdy stanie na jakimkolwiek zakazie. W miejscu, w którym mieszka, jego żona agresywnie atakuje z okna każdego, kto chce zgodnie z przepisami zaparkować auto na...jego zwyczajowym miejscu na wprost swego okna. Drze się do kierowców, że mają odjechać, bo to miejsce jej męża ( nie jest oznaczone, a żaden znak nie zabrania tam parkowania),gdy proponuje jej się, by zadzwoniła na policję, to krzyczy, że " nie będzie dzwonić na policję, A PAN I TAK NIE BĘDZIE TU STAŁ". Ciekawe, jak należy rozumieć drugą część zdania?- jeśli się zaparkuje, bo żaden znak tego nie zabrania, to ktoś wyjdzie i pobije kierowcę, który zna przepisy?! Czy zastanie uszkodzone auto?! Czy jeśli ona wiezie tyłek z mężem i musi gdzieś zaparkować na mieście, to parkuje tylko na miejskim parkingu, czy też i tak, jak wszyscy tj tam, gdzie żaden znak tego nie zabrania?! Gnać to auto z każdego waszego zwyczajowego miejsca, bo jego żona, która z nim jeździ tym autem, uważa że tak należy robić innym, zatem niech tylko pod swoim domem parkuje na "swoim ZWYCZAJOWYM miejscu, a poza domem, gdzie musi nieraz zostawić to auto, niech zapieprza piechotą. Bo on komuś też tym zajmuje upatrzone lub ulubione miejsce! Dopóki pod jego domem na wprost Szpitala Żeromskiego nie ma żadnych znaków zabraniających parkowania w tamtym miejscu innym ludziom niż mieszkańcy, każdy ma prawo tam stanąć. Skoro jego żona publicznie mnie obraziła, nęka publicznie, krzyczała na mnie, groziła mówiąc, że i tak tam nie zaparkuję, to ja też publicznie opisuję, co robi. Niech kierowca tego auta wykupi sobie prywatne miejsce parkingowe, namaluje na nim swoją rejestrację, to wtedy jego żona może atakować innych kierowców.
Oceń komentarz:
14
+
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz regulamin

Szukaj

Najgorsi kierowcy w październiku

  1. PO 458WH
  2. G1 XXXX1
  3. GD 070EC
  4. KR 246VX
  5. WW 199YK
  6. WG 38398
  7. WE 144PK
  8. EBE 3R54
  9. ZSZ 20990
  10. KR 2496T
Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »