Chlopcze malinowy. prawo jazdy to wygrałeś chyba w chipsach. kompletnie nie patrzysz gdzie wjeżdżasz ani komu przed maskę. nie znasz przepisów ruchu drogowego. wciskasz się gdzie popadnie. nie używasz kierunkowskazów oraz grozisz i wyzywasz przez szyby bogu ducha winnych ludzi wraz ze swoimi naćpanymi pasażerami. lepiej nie przyjeżdżaj więcej do Gdyni bo następnym razem jak trafisz na mnie to twoja dacia wyląduje na złomie a mi naprawisz jeszcze auto i zapłacisz odszkodowanie.
ps wszystko jest nagrane sprawa leci na policje. serdecznie pozdrawiam was ciule
Chlopcze malinowy. prawo jazdy to wygrałeś chyba w chipsach. kompletnie nie patrzysz gdzie wjeżdżasz ani komu przed maskę. nie znasz przepisów ruchu drogowego. wciskasz się gdzie popadnie. nie używasz kierunkowskazów oraz grozisz i wyzywasz przez szyby bogu ducha winnych ludzi wraz ze swoimi naćpanymi pasażerami. lepiej nie przyjeżdżaj więcej do Gdyni bo następnym razem jak trafisz na mnie to twoja dacia wyląduje na złomie a mi naprawisz jeszcze auto i zapłacisz odszkodowanie.
ps wszystko jest nagrane sprawa leci na policje. serdecznie pozdrawiam was ciule