Zamiast publikować lepiej nagrać zachowanie na drodze i zgłosić na policję. Niektórym "ludziom" nic nie przemówi do rozsądku i lepiej żeby stracili prawo jazdy.
I myk zgłoszone na policje do wydziału cyberprzestępstw za rozpowszechnienie wizerunku publicznie :) pozdrowienia dla autora wpisu, portfel od grzywny sądowej zaboli to rozum zacznie działać jak trzeba
Ta sama sytuacja, co u poprzednika. Po Morenie jeździ jak na rajdzie, wymusza pierwszeństwo w bardzo, ale to bardzo niebezpieczny sposób, naraża nie tylko swój rudy łeb-bo inaczej tego nie można nazwać, ale co najgorsze swoje dziecko, które odstawia codziennie do przedszkola nr 75 na rogu Jaśkowej Doliny i Wileńskiej. Parkuje nieprzepisowo na środku chodnika. Na zwróconą uwagę zaczęła przeklinać, język gorszy niż w rynsztoka, z którego się pewnie wywodzi (widać patologię na twarzy) oraz chciała mnie pobić. Następnym razem wezwę policję.
ja rozumiem, ze może ci sie BABO spieszy, lecz miasto to nie gra, a dziecko na tylnym fotelu to nie maskotka, powinnas uważać jak jeździsz bo kiedyś (w końcu) trafisz na mniej spokojnego kierowcę, który wyciągnie cie z tego scenica za kudły i wytrzaska po ryju.
pozdrów swojego uśmiechniętego, rozbawionego taką jazdą fafika z prawego fotela :)
Polisa: 432000199093
Dla pojazdu: RENAULT SCENIC II 03-06
Zakład odpowiedzialny: SOPOCKIE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ERGO HESTIA S.A.
Adres: Hestii 1, 81-731 Sopot
Zamiast publikować lepiej nagrać zachowanie na drodze i zgłosić na policję. Niektórym "ludziom" nic nie przemówi do rozsądku i lepiej żeby stracili prawo jazdy.