Tablica rejestracyjna WL6302F
Województwo mazowieckie
Powiat Legionowo
Pojazd: HYUNDAI SONATA

Oceń kierowcę

0
1

Komentarze

WL 6302F 2018-03-07 15:00:05

UWAGA NA OSZUSTÓW!!!

Trzech panów jeżdżących tym autem w kolorze srebrnym podaje się za pracowników firmy energetycznej na literę "i". Jest to prywatne auto a nie służbowe. Mają "firmowe" plakietki choć nie chcieli się przedstawić z imienia i nazwiska. A jak wiemy dziś każdy może sobie takie wydrukować.

Ludzie ci chodzili po mieszkaniach na os. Ostrobramska w Wa-wie i ściemniali o konieczności podpisania aneksu do obecnej umowy. Twierdzili, że przyszli, bo nie odesłaliśmy im aneksów a bez nich stawki będą wyższe. Muszą być dobrze zorientowani w temacie, bo wiedzieli o dodatkowych aneksach, które firma energetyczna wysyłała w zeszłym roku do klientów a na które nie było obowiązku odpowiadać, bo były to DOBROWOLNE dodatkowe aneksy na ubezpieczenie mieszkania. Niestety panowie są namolni i na siłę próbują zmusić do skorzystania z ich usług.

Po telefonie do zakładu energet. okazuje się, że firma zwykle nie wysyła swoich przedstawicieli a jeżeli już tak to dzieje się to bardzo rzadko. Najprawdopodobniej są to oszuści, którzy chcą namówić mieszkańców na niekorzystne umowy z firmą "krzak" na rzekome niższe rachunki za prąd.

Zalecam więc zachowanie ostrożności i nie pokazywanie żadnych umów czy aneksów w trakcie rozmowy. Najlepiej nie otwierać drzwi i zgłaszać to do spółdzielni/zakładu energet, lub na policję.

Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęć tym oszustom, bo szybko się ulotnili.
Oceń komentarz:
2
+
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Dodając komentarz akceptujesz regulamin

Szukaj

Najgorsi kierowcy w lipcu

  1. LLE 34176
  2. WZ 2079S
  3. ESI 45437
  4. WZY 17KK
  5. DW 2H718
  6. PO 5W494
  7. EPA NH54
  8. DWR 54114
  9. BWM 03503
  10. WND 36966
Zobacz rankingi kierowców z poprzednich miesięcy »