Advertising:
Tablica rejestracyjna TK6969L
Województwo świętokrzyskie
Powiat Kielce (miasto)
Pojazd: VOLKSWAGEN 1.4 TSI COMFORTLINE BMT DSG

Oceń kierowcę

0
3

Komentarze

TK 6969L 2016-02-25 01:23:25

Nie mam żadnej kamerki, żadnych zdjęć, ale dobrze numer tablicy zapamiętałem, bo jest dość charakterystyczny.
Spotkałem się z użytkownikiem tego pojazdu w okolicach Szydłowca, zmierzając w stronę Skarżyska Kamiennej. Kierowca tuż przed remontowanym odcinkiem drogi wyprzedził inny pojazd, nie patrząc na ograniczenie prędkości i na linię podwójną ciągłą, po czym gdy tylko to uczynił, zwolnił znacznie poniżej dopuszczalnej prędkości.
Przez cały odcinek remontowanej trasy wszyscy kierowcy byli zmuszeni jechać nie więcej niż 50 km/h nawet w miejscach, gdzie ograniczenie pozwalało na jazdę 70tką.
To nie wszystko.
Gdy minęliśmy remontowany odcinek drogi, podjąłem decyzję o wyprzedzeniu zawalidrogi. Był na mój manewr doskonale przygotowany, bowiem na prostym odcinku drogi na obszarze niezabudowanym w krótkim czasie zwiększył prędkość do 130 km/h. Dodam, że przyspieszał w momencie, kiedy ja go wyprzedzałem.
Nie muszę chyba informować, iż dopuścił się jednego z najniebezpieczniejszych wykroczeń, jakie można popełnić na drodze.
Drugą próbę podjąłem tuż przed samym Skarżyskiem, tym razem udaną, bo było więcej miejsca na wyprzedzenie. Musiałem znacznie przekroczyć w tym celu prędkość, ale wolałem mieć tak niebezpiecznego kierowcę za swoimi plecami.
Zdążyłem jeszcze dostrzec, że to jakiś siwy staruch w samochodzie marki Volkswagen. Nie zapamiętałem modelu.
Oceń komentarz:
1
+
-
TK 6969L 2016-02-29 16:54:57

To jest chyba VW Golf w 1.4 :D :D
Oceń komentarz:
0
+
-
TK 6969L 2016-02-25 02:23:10

Tępić to dziadostwo... Propsy dla Ciebie, że w tak spokojny sposób opisałeś sytuację :D
Oceń komentarz:
0
+
-

Dodaj komentarz

Załączanie filmów i zdjęć (?)
Aby dołączyć do komentarza film z youtube lub z facebooka, albo zdjęcie, wystarczy zamieścić do niego link w treści komentarza
Wybierz pliki
Wybierz plik

Dodając komentarz akceptujesz regulamin
Advertising: